Kancelaria

Siedziba główna Kancelarii JFKM znajduje się w Zabrzu. Posiadamy również filię w Piekarach Śląskich.

Swoje usługi świadczymy jednak na terenie całego Kraju. Jest to możliwe z uwagi na zaawansowaną współpracę z adwokatami i radcami prawnymi z różnych miast i regionów Polski.

Współpracujemy również z notariuszami, biegłymi rewidentami oraz rzeczoznawcami z różnych dziedzin. Dzięki temu świadczymy usługi prawne w pełnym zakresie.

Członkowie zespołu Kancelarii posługują się biegle językiem angielskim. Partnerzy Kancelarii objęci są obowiązkowym ubezpieczeniem cywilnym od odpowiedzialności z tytułu prowadzonej działalności.


Nasz zespół

Jesteśmy doświadczonym zespołem specjalistów złożonym z adwokatów, aplikantów adwokackich i prawników. Stawiamy sobie za cel, jak najbardziej efektywne świadczenie usług prawnych.
Do każdego z Klientów podchodzimy indywidualnie starając się, jak najlepiej rozpoznać jego potrzeby, zarekomendować skuteczne rozwiązanie i z zaangażowaniem je zrealizować.

Stanisława Janota

Stanisława Janota

Marta Franielczyk

Marta Franielczyk

Tomasz Kowalczyk

Tomasz Kowalczyk

Artur Moćko

Artur Moćko


Współpracownicy

Współpracujemy z doświadczonym zespołem prawników

Justyna Rudnicka – aplikant adwokacki
Mateusz Sitnik – aplikant adwokacki
Przemysław Jarząbek – aplikant adwokacki
Szymon Solarski – aplikant adwokacki
Krzysztof Gawendzki – aplikant adwokacki
Anna Buchta – prawnik
Magdalena Zielińska-Krawczyk – prawnik
Justyna Rudnicka – aplikant adwokacki

Partnerzy Kancelarii objęci są obowiązkowym ubezpieczeniem cywilnym od odpowiedzialności z tytułu prowadzonej działalności.

Klienci o nas

W ocenie zamawiającego, świadczona przez Kancelarię Adwokackę obsługa prawna Urzędu Miasta Ruda Śląska wykonywana była zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, przy dołożeniu ze strony Wykonowcy tych usług wszelkiej staranności.
krzysztof chromy, sekretarz miasta, urząd miasta ruda śląska

Wykonawca wykazuje się pełnym profesjonalizmem oraz dyspozycyjnością, a ponadto rzetelnie i z dużym zaangażowaniem wypełnia swoje obowiązki. Świadczone przez Kancelarię Adwokat Stanisławy Janota obsługa obsługa prawna pozytywnie i w znaczący sposób wpływała na jakość i zgodnośc z literą prawa podejmowanych przez organy Spółki uchwał, zarządzeń, decyzji oraz innych rozstrzygnięć.
Dr med. Ewa Wojcieszek, Prezes Zarządu, ONKO-SYSTEM Sp z o.o.

Kancelaria z dużym zaangażowaniem i z zachowaniem najwyższej staranności wypełniała swoje obowiązki. Profesjonalna i rzetelna obsługa prawna pozytywnie i w znaczący sposób wpłynęła na jakość i zgodność z literą prawa podejmowanych przez organy Spółki uchwał zarządzeń, decyzji i innych rozstrzygnięć
Edward Szlęk, Prezes Zarządu, JSW KOKS SA

Wszystkie sprawy sądowe w których Kancelaria występuje jako pełnomocnik pokrzywdzonej Spółki „Transpetrol” Sp z o.o. zostały przez Spółkę zakończone wyrokiem skazującym sprawców przestępstw na szkodę Spółki.
romuald woźniak, likwidator spółki, transpetrol sp z o.o. w likwidacji

W ocenie zamawiającego świadczone przez Adwokat Stanisławę Janotę obsługa prawna wykonywana jest zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa przy dołożeniu przez wykonawcę tych usług wszelkiej staranności.
Marek Ślusarski, członek zarządu, orianex sp z o.o.

W dotychczasowej współpracy Kancelaria zaprezentowała wysoki poziom świadczonych usług i sprawność w realizacji powierzonych zadań.
Jolanta Niestrój, Prezes Zarządu, BUDROL-PROJEKT Katowice Sp z o.o.

Wysoko oceniając jakość świadczonych przez Kancelarię Adwokat Marty Franielczyk usług mogę z całym przekonaniem zarekomendować Kancelarię jako odpowiedzialnego i skutecznego partnera do współpracy w zakresie obsługi prawnej.
Dariusz Bednarski, Prezes Zarządu, AN-DAR GROUP Sp z o.o.